Kolejne wyzwanie- Uloterapia

Szanowni Państwo miło Nam poinformować, że Nasza firma ciągle się rozwija i obecnie możemy zaproponować kolejne usługi a mianowicie możliwość skorzystania z Apiterapii.

Pan Adam Bisek w dniach 5-7 maja 2023 roku pomyślnie ukończył Intensywny Kurs Apiterapii prowadzony przez wybitnego specjalistę dr Stefana Stangaciu.

Apiterapia to medycyna naturalna, wykorzystująca pszczoły oraz produkty pszczele, takie jak miód, kit pszczeli (zwany propolisem), pierzgę, mleczko pszczele oraz jad pszczeli do wspomagania leczenia wielu dolegliwości od chorób układu oddechowego, poprzez schorzenia reumatyczne po problemy z trawieniem

W dniu 11.05.2023 roku na terenie naszego przedsiębiorstwa można także skorzystać z sesji terapeutycznych w domku do apiterapii zwanej potocznie uloterapią.

Domek  służący do odpoczynku na wygodnym łóżku jest tak skonstruowany, że pszczoła nie ma bezpośredniego kontaktu z pacjentem a mikrowibracja i biopole wytwarzane przez pszczoły, powietrze z ula, zapach miodu oraz propolisu, szum tysięcy pszczół mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie człowieka.


Medycyna zanotowała bardzo wiele przypadków wyleczenia tą metodą chorób zwyrodnieniowych, chorób stawów, bronchitu, astmy, bezsenności, chorób układu oddechowego, chorób serca. Ponadto uloterapia to profilaktyka chorób i odrodzenie witalnych sił organizmu.

Pozostałe aktualności