Wielki Dzień Pszczół 19 sierpnia 2023 roku, Hotel Kosmonauty, ul. Macieja Przybyły 22 we Wrocławiu, w otoczeniu rozległej zielonej strefy.

Program obchodów:


8:00-08:30 – rejestracja uczestników
8:30-10:30 – spotkanie w Sali Konferencyjnej Hotelu i rozmowy na temat wykorzystania dobrodziejstwa natury jakim są pszczoły oraz produkty od nich pozyskiwane dla zdrowia ludzi, gdzie każdy z uczestników przedstawi się i swoje produkty.
Następnie przeniesiemy się do Alei Dębów, gdzie fachowcy z dziedziny pszczelarstwa będą na swoich stoiskach prezentowane i sprzedawane miody i inne produkty pszczele.


W naszym hotelu znajduje się profesjonalnie wyposażona strefa SPA, ponieważ jednak bliska jest nam natura, poszerzyliśmy swoją ofertę o naturalne sposoby leczenia. Jedną z nich jest apiterapia, czyli terapia powietrzem ulowym i leczenie produktami pszczelimi za pomocą miodu, pyłku, pierzgi, propolisu, a także mleczka pszczelego i jadu.


Zaprosimy Państwa do naszego Domku do apiterapii – który znajduje się we Wróblowicach, gdzie będzie możliwość nie tylko zobaczenia i omówienia jego konstrukcji i działania, ale także skorzystania z jego wspaniałych właściwości prozdrowotnych.
Poszukujemy osoby, która zna metodę szybkiego testowania diagnozującego uczulenie na jad pszczół, co pozwoli na bezpieczne korzystanie z domku do uloterapii.
Jeżeli pogoda nie pozwoli na przebywanie na świeżym powietrzu przeniesiemy się do wiaty, którą posiadamy na swoim terenie. Posiadamy także duży parking.


Przy Hotelu znajduje się Restauracja Winoteka Szalonego Greka, gdzie można posmakować potraw inspirowanych kuchnią Grecką, a także zakupią oryginalne greckie produkty.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a koszt noclegu w naszym Hotelu dla uczestników spotkania to:
cena specjalna za pokój 1/os-190zł ; pokój 2/os- 240zł ; apartament ( dla 2 osób) 290zł.

Pozostałe aktualności